Перманентний макіяж губ прийшов на заміну застарілому татуажу.

Татуаж минулого обмежувався контуром губ, причому колір пігментів помітно відрізнявся від природного відтінку. Контур виходив контрастним, створювалось відчуття, ніби губи обведені олівцем, але не нафарбовані помадою. Цей контур допомагав у нанесенні макіяжу, але сам по собі виглядав ненатурально.

Але попит на послугу нікуди не зник, адже серед дівчат завжди будуть популярними процедури, з якими можна бути впевненою у своїй красі 24 години на добу, будь-коли і будь-де, незалежно від наявності макіяжу.

Показання до перманенту губ:

  • Корекція асиметрії або негармонійної форми
  • Виправлення розмитого, нечіткого контуру
  • Візуальне збільшення губ без філерів
  • Додавання насиченого відтінку, щоб губи не здавались блідими без макіяжу

Зараз не прийнято робити тільки контур губ, тому що ефект виходить надто неприродним. Глибина введення пігменту менше 1 мм, результат тримається близько 2 років і плавно та непомітно сходить у міру оновлення клітин шкіри.

Етапи процедури перманентного макіяжу губ незмінно включають очищення, первинне знеболювання, процедуру з нанесення пігменту апаратом для перманентного макіяжу. У ході роботи найчастіше використовується і вторинне знеболювання, щоб звести дискомфорт клієнта до мінімуму.

Протипоказання:

  • Аутоімунні захворювання
  • Незагоєні рани у зоні татуажу
  • Локальний дерматит, інші захворювання шкіри, герпес на активній стадії
  • Проблеми зі згортання крові
  • Цукровий діабет
  • Гостра форма хронічних захворювань
  • Запалювальні процеси
  • Епілепсія та інші хвороби, що супроводжується неконтрольованими рухами

При наявності рідкісних та тяжких захворювань краще проконсультуватися з лікарем перед процедурою.

Загоєння та догляд після перманентного макіяжу губ

Ось що відбувається із губами після перманенту:

Першу добу можливий набряк, це нормально і з ним нічого не потрібно робити.

Перший день необхідно періодично промочувати шкіру губ після інвазивної процедури чистим ватним диском, змоченим хлоргексидином (для дезінфекції).

Через 2-3 дні з'являться ледь помітні скоринки, ніби після легких подряпин. Вони зійдуть самі, знімати не можна - інакше можуть утворитися рубці та ущільнення шкіри.

Як тільки скоринки зійдуть, може здаватись, що кольору залишилося замало. Потрібно почекати: пігмент стабілізується і проявиться через 3-4 тижні після процедури, прийде до свого остаточного тону.

Через місяць у шкірі залишається 50-60% пігменту, і настає час для корекції. Майстер оцінює залишок пігменту, бачить, як реагує шкіра, і знає, як отримати бажаний результат.

Корекція після ПМ губ потрібна завжди: щоб відновити втрачений колір після первинного загоєння та виправити недоліки у заповненні.

Догляд за губами після перманентного макіяжу полягає у простих діях:

Перші 3 доби слідкувати, щоб шкіра після процедури не розмокала та не пересушувалася.

Протирати ваткою з хлоргексидином спочатку раз на годину, потім рідше, при необхідності.

Не використовувати косметику, креми в період загоєння (до 7 днів). Консультуватися з майстром, якщо виникають питання в можливому застосуванні спеціальних засобів.

Не засмагати протягом місяця після інвазивної процедури. Надалі, для збереження ефекту якомога довше, бажано користуватися засобами SPF для захисту від ультрафіолету.

Приклади робіт нашого майстра:

Для запису


по темі:
татуаж губ Одеса, акварельні губки, корекція перманентного макіяжу, корекція асиметрії губ, перманентний макіяж губ Одеса, татуаж контуру губ з розтушуванням, акварельний татуаж губ, майстер перманентного макіяжу, пудрові губи Одеса, пудрове напилення губ

×